Nelúčime sa navždy

Profil knihy je v jiném jazyce

Nelúčime sa navždy

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-551-3116-0

Ikar (2012) 978-80-551-3116-0 208

„Duchovia k nám prichádzajú v čase smútku a pomáhajú nám v žiali. Niekedy sa však zdá, že práve duchovia putujúci k druhému brehu potrebujú našu pomoc na ceste za svetlom. Táto „záchrana duchov“ sa týka tých duchovných bytostí, ktoré sa ešte neoslobodili od hmotného sveta a zdržujú sa v ňom ďalej. Ak sa nám podarí pomôcť nášmu blízkemu, ktorý uviazol medzi dvoma svetmi, je to veľmi dobrý pocit pre nás i pre ducha odchádzajúceho na druhý breh.“ Mark Anthony

Keď stratíme milovaného človeka, všetci trpíme a hľadáme pomoc, aby sme smútok prekonali. Táto práca nás prevedie obdobím žiaľu a nadchne nás dôkazmi o živote po telesnej smrti. Navyše nás naučí rozpoznávať znamenia od našich drahých z duchovného sveta, dokonca nadviazať s nimi spojenie. Podmanivá, utešujúca kniha pre všetkých bez ohľadu na svetonázor či náboženské presvedčenie prináša neuveriteľné, ale pravdivé príbehy o kontaktoch s duchmi zosnulých a ich posolstve odpúšťania, vďaky a zmierenia. Ponúka trvalé uzdravenie zo žiaľu posolstvami nádeje z druhého brehu života.

Z anglického originálu Never Letting Go
(Llewellyn Publications, Woodbury, USA, 2011)
preložil Štefan Kočiš.

Mark Anthony Mark Anthony