Slepá viera

Profil knihy je v jiném jazyce

Slepá viera

Motýľ - 2012
ISBN: 978-80-89482-75-7

Motýľ (2012) 978-80-89482-75-7 296

Sarah je presvedčená, že jej manžela a syna zavraždil vyšinutý psychopat. Hoci bola pri tom, ako vrah umiera smrtiacou injekciou, nenachádza útechu vo vedomí, že už nikdy nebude zabíjať. Vzhľadom na to, že telá Sama a Josha sa nenašli, rozhodne sa vrátiť do neďalekých hôr na miesto činu a nájsť dôkaz o ich smrti – neoznačený hrob, odev, čokoľvek, čo by ju presvedčilo, že to všetko nie je iba nočná mora. Avšak to, čo napokon odhalí, je oveľa horšie, ako očakávala. Čo ak popravili nesprávneho muža? Čo ak vrah je stále tam vonku? Čo ak sa nočná mora iba začína?

kamienkova33
  17. 5. 2016, 9:44
V recenziách som sa dočítala, že je to ,,ženské krimi", tak ma to zaujalo a začítala som sa. Začiatok pre mňa veľmi pomalý a zároveň chaotický, nakoniec sa v tom duchu niesla aj celá kniha. Anotácia znie fajn, ale kniha je nakoniec o niečom inom. Veľa postáv, veľa dobrých, zlých, postupne sa všetci odhaľujú, ale pre mňa jeden veľký chaos, ani rozuzlenie sa mi nepáčilo a sladký záver... no neviem, za mňa určite nie.