Koniec chorobám

Profil knihy je v jiném jazyce

Koniec chorobám

Fortuna Libri - 2012
ISBN: 978-80-8142-034-4

Fortuna Libri (2012) 978-80-8142-034-4 352

Táto nenahraditeľná kniha nepredstavuje iba manifest či volanie po tom, aby sme prehodnotili spôsob, akým nazeráme na svoje zdravie. Obsahuje aj množstvo praktických návrhov, ktoré nemožno ignorovať. Dozviete sa v nej napríklad, že:
• užívanie multivitamínových prípravkov a výživových doplnkov výrazne zvyšuje riziko vzniku rakoviny
• ak okrem energického ranného cvičenia celé dni posedávate, škodíte si rovnako (alebo ešte väčšmi), ako keď fajčíte
• nenápadné príčiny zápalu – od topánok s vysokými podpätkami až po nádchu – nás môžu doviesť k infarktu alebo pripraviť o zdravý rozum
• tri lacné lieky – aspirín, statíny a vakcína proti chrípke – môžu nasmerovať náš organizmus k zdraviu
• odšťavovaním ovocia a zeleniny či kupovaním zdanlivo čerstvých výrobkov poškodzujeme svoje zdravie
• zdravie a šťastie si účinne a celkom zadarmo ochránime, ak budeme dbať na jednu konkrétnu vec.

#zdravie