Dedička 1 diel - (Trylovia )

Profil knihy je v jiném jazyce

Dedička 1 diel - (Trylovia )

Fortuna Libri - 2012
ISBN: 978-80-8142-036-8

Fortuna Libri (2012) 978-80-8142-036-8 312

Keď mala Wendy Everlyová šesť rokov, jej matka sa ju pokúsila zabiť, lebo bola presvedčená, že je obluda. O jedenásť rokov Wendy zistí, že mama možno mala pravdu. Nie je tá, za koho sa považovala, a celý život sa jej rozpadá – a to všetko spôsobil Finn Holmes.
Finn je tajomný chlapec, ktorý ju ustavične sleduje. Po každom stretnutí s ním je Wendy vykoľajená, a nesúvisí to iba s jeho príťažlivosťou, ktorú si nechce pripustiť. Onedlho sa však Wendy dozvie pravdu o svojom pôvode: je podhodenec. Hneď po narodení ju vymenili za iné dieťa a Finn ju prišiel odviesť do jej skutočného domova – do kráľovstva Trylov hlboko v horách.
Wendy sa vyberie na cestu do čarovného sveta, o existencii ktorého ani netušila. Je krásny i desivý zároveň a Wendy sa preň musí vzdať starého života a vyrovnať sa s tým, čo ju čaká.

Lejlika
  12. 3. 2016, 3:44
Knihu som si chcela prečítať pretože som počula na ňu celkom dobré ohlasy ale popravde asi som sa stratila niekde v čase nakoľko pre mňa bola sklamaním.. Dlho som sa takto s knihou netrápila a nezachránila to ani bonusovka na konci knihy.. Keď to začalo byť najzaujímavejšie tak sa to muselo pokaziť a preklínala som hádam všetkých :D Nevravím, že je tá kniha úplne zlá ale mňa nezaujala natoľko aby som ju odporúčala ďalej...
Viac v recenzii http://wild-alphabet.blogspot.co.uk/2016/03/amanda-hocking-dedicka.html