Ronaldo - Posedlost dokonalostí

Timy - 2015
ISBN: 978-80-89311-74-3

Timy (2015) 978-80-89311-74-3 248
Timy (2012) 978-80-89311-29-3 224

Když mladý portugalský fotbalista s ohromujícími kvalitami přišel v roce 2003 do Manchesteru United, trenér Alex Ferguson mu přidělil dres s číslem sedm. Toto slavné číslo kdysi v tomto klubu nosili takoví hráči jako Geore Best, Eric Cantona nebo David Beckham. Ferguson o svém rozhodnutí ani v nejmenším nepochyboval. A Cristiano Ronaldo nezklamal. Když v roce 2008 získal ocenění FIFA pro nejlepšího fotbalistu světa, bylo to poprvé, co tuto trofej obdržel hráč z anglické Premier League. I po přestupu do Realu Madrid za rekordní sumu 80 milionů liber Ronaldo pokračoval ve svých střeleckých výkonech. A rivalita s hvězdou Barcelony Lionelem Messim nabrala větší intenzitu. Luca Caioli nám přibližuje příběh globální fotbalové superhvězdy na hřišti i mimo něj. Poprvé se dozvídáme některé detaily ze života jednoho z největších současných fotbalistů, kterého pohání nepotlačitelná touha stát se absolutně nejlepším.

#fotbal  #ronaldo
Luca Caioli Luca Caioli

honzik10
  27. 1. 2013, 13:33
Tahle knížka se mi hodně líbila, protože fandím Ronaldovi a tak mě informace o jeho životě velmi zajímaly.