Francúzi nedržia diétu

Profil knihy je v jiném jazyce

Francúzi nedržia diétu

Noxi - 2012
ISBN: 978-80-8111-097-9

Noxi (2012) 978-80-8111-097-9 424

Je vedecky dokázané, že program Dr. Clowera redukuje hmotnosť a znižuje cholesterol. Ukáže vám, ako žiť život na francúzsky spôsob a ako zostať štíhli a zdraví a pritom jesť jedlá, ktoré milujete.
Dr. Will Clower je tvorcom programu Cesta k zdravému chudnutiu a autorom publikácie Klam zvaný tuk. Zistil, že kvalitné prírodné potraviny sme v našej bežnej strave vo veľkej miere nahradili rôznymi polotovarmi. Tie sú plné konzervačných látok a prísad, populárne označované ako nízkotučné a nízkosacharidové zdravé potraviny, ktoré však ľudské telo nedokáže dobre spracovať, a to spôsobuje priberanie na váhe.
Francúzi sú bez námahy štíhli a zdraví, pretože jedia výdatné bohaté jedlá a ich prístup k životu je pokojný a neuponáhľaný – prečo by sme nemohli robiť to isté? Dr. Will Clower nám predkladá zrozumiteľný program pozostávajúci z desiatich jednoduchých krokov vrátane receptov na vynikajúce jedlá, aby sa francúzsky životný štýl stal súčasťou našej každodennej rutiny.

#varenie