Star trek - Zpěv z neznáma

Star trek - Zpěv z neznáma Originální název: Star Trek - The Voyage Home

Albert - 1994
ISBN: 80-85834-15-4

Albert (1994) 80-85834-15-4 232

Admirál James T. Kirk je Klingonskou říší obviněn z krádeže klingonské vesmírné lodi a označen za teroristu a zločince. Federace proto Kirka a posádku zničené lodi Enterprise povolává zpět na Zemi před soud. Jejich cesta je ale přerušena, když se objeví záhadná, mimořádně silná vesmírná sonda, která okamžitě po příletu na oběžnou dráhu Země začíná sterilizovat zemský povrch. Spock rozřeší záhadu sondy a celá posádka musí na ukořistěné klingonské lodi přejmenované na Bounty cestovat časem do 20. století, aby se pokusili zachránit pozemský život.

Románový přepis stejnojmenného filmu. (Založil/a: powell)

Ziriath
  7. 6. 2011, 17:31
Asi patřím docela malé menšině trekkies, kterým se tenhle příběh nelíbil- zápletka toho filmu a tedy i přepisu mi přijde tak hloupá, až to mlátí dveřma. Nic proti panu Nimoyovi, je to inteligentní člověk (a býval taky pěkný chlap). Ale většina věcí, co se kdy v jeho velké hlavě zrodily, neni prostě můj šálek čaje.