Kalibr .45

Originální název: Agent JFK 08 - Kalibr .45

Triton - 2006
ISBN: 80-7254-878-6

Triton (2006) 80-7254-878-6 151

Nová vědecká síla Agentury Equilibrii Feratius učiní alarmující objev a JFK je spolu se svým kolegou Vincem Vegou vyslán na další nebezpečnou misi. Tentokrát se ocitají v pouštním světě ne nepodobnému divokému západu, aby zde svedli souboj o život nejen svůj, ale všech jeho obyvatel. Kovář se brzy ocitá na holičkách a musí si v nekompromisním prostředí, které ze všeho nejlépe rozumí řeči nabitých pětačtyřicítek, poradit sám. Dokud se mu ovšem nedostane nečekané, ale o to vítanější posily. Sledujte Kovářův boj nejen proti nebezpečným pistolníkům, ale i bezskrupulózním mágům.
Svůj svět si musíme zasloužit! (Založil/a: powell)

Petr Schink Petr Schink
*29.12.1979

Budulman
  12. 6. 2013, 22:24
Budulman upravit komentář
Ač nejsem úplně fanouškem westernů, tenhle JFK to s tím až tak moc nepřeháněl, takže jsem tento díl docela dobře vstřebal.
Oproti předchozím dílům mi tady trošku přišlo, že autor trochu vaří z vody a místy se ztrácí v ději.
Nebyla toho spousta vysvětlena, tak uvidím, jestli se něco dozvím v některém z dalších dílů.