Dračí hněv - Bouře

Dračí hněv - Bouře Originální název: When Dragons Rage

Triton - 2006
ISBN: 80-7254-801-8

Triton (2006) 80-7254-801-8 408

Chytrinina ofenzíva neustává. Aurolanské hordy se převalily přes Sebcii a jejich dalším cílem je starobylé magické království Muroso. Váhaví panovníci Jižních zemí se ani tváří v tvář nelítostnému nepříteli nedokáží sjednotit, a tak ohrožené zemi přichází na pomoc pouhá hrstka hrdinů. V boji proti obrovské přesile se musejí spolehnout jen na své zkušenosti, odvahu a především víru v pravdivost proroctví, vyřčeného před pětadvaceti lety. Bude to však stačit, když do válečného chaosu zasáhnou nejděsivější bytosti, jaké svět kdy poznal? (Založil/a: powell)

Pony
  13. 9. 2012, 14:54
Když si vzpomenu, že touto knihou jsem začala:@) Vůbec jsem nechápala o so tam jde, kdo je kdo a slepě jsem pátrala v každé nové kapitole. Ale stejně se mi kniha zalíbila tak moc, že jsem vyštrachala v knihovně další díly a pečlivě vše přečetla od začátku. Nyní mám celou sbírku doma a číst ji podruhé je ještě napínavější než prvně.