Milostné trapasy

Milostné trapasy

TeMi CZ - 2012
ISBN: 978-80-87156-69-8

TeMi CZ (2012) 978-80-87156-69-8 224

Na počátku tohoto příběhu dvojice starších přátel je erotický experiment – domluví se, že si na jednu noc prohodí své manželky a vyzkoušejí, zda to ony poznají. Pečlivě se na výměnnou akci připraví a provedou vše, jak bylo dohodnuto, jenže co čert nechtěl – provalí se to. A následuje trest – dostanou od svých žen kopačky. A to se vším všudy. Odstěhují se od nich do malebné vísky na severu Čech a do života tamních starousedlíků vnesou svou přítomností značný rozruch. Zejména ženy o ně mají zájem a dvojice přátel nezůstane netečná a rozšiřuje duševní obzor svých spoluobčanů o dějiny erotiky. Leč smůla jim jde v patách a jeden trapas stíhá druhý. Dvojice „smolařů“ před nimi unikne do domova důchodců. I když ani tam není nouze o pokušení ... Humoristický román z pera zkušeného autora čerpá ze života. Jeho situace a zápletky jsou nám důvěrně známé, postavy jako by vystoupily ze slunce-sena-jahod a jejich šťavnaté dialogy jsme už slyšeli anebo můžeme zaslechnout kdekoliv ve svém okolí.

#satira
Antonín Charouzek Antonín Charouzek