Kruh nenávisti

Kruh nenávisti Originální název: Cicle of Hatred

Fantom Print - 2014

Fantom Print (2014)
Fantom Print (2006) 80-86354-72-5 192

Plamenná legie byla poražena a o východ Kalimdoru se dělí dva národy: orkové v Durotaru, vedeni náčelníkem Thrallem, a lidé v Theramoru, vedeni mocnou čarodějakou - lady Jaine Proudmoore.
Avšak křehký mír mezi lidmi a orky se hroutí: náhodné útoky proti durotaru dávají tušit, že lidé se rozpomínají na svou nenávist vůči orkům. Jaina s Thrallem musí odvrátit katastrofu než nenávist vzplane na obou stranách - a Kalimdor se bude zmítat ve strašlivé válce... (Založil/a: gargoil)

Keith R. A. DeCandido Keith R. A. DeCandido
*18.04.1969

Ciba
  1. 9. 2016, 9:25
Popsané hrůzy, běsy a děsy, se u mě nekonají. Kniha Kruh nenávisti od autora se jménem tak dlouhým, že je ho otravné i psát není kdovíjak nápaditá či napínavá. Někdo by mi tedy odporoval, že v tom případě je také nezajímavá a zbytečná. Není. V této krátké rychlokvašce se totiž dozvíte další osudy oblíbených hrdinů a můžete si tak doplnit celkový obrázek o novou puzzli. Navíc se vrátíte na místa, které dobře znáte a nepřestanou vás fascinovat. Kruh nenávisti není srdcovým esem ze světa Warcraftu ani knihou roku. Je to jen velmi průměrně napsaný příběh zasazený do geniálně promyšleného světa nekonečných divů. A to mi ke štěstí celkem stačí.
HeM
  10. 8. 2012, 23:28
Když jsem viděl tuhle knihu, tak jsem se na ni strašně těšil doufal jsem, že to bude pořádná akce a zvraty jak v Posledním strážci, ale toho jsem se bohužel nedočkal.
Laky
  30. 10. 2016, 18:54
Pro mě povedená kniha. Nemohu souhlasit s některými komenty, že je špatná nebo nudí. Mě bavila a kdo má warcrafty rád, bude ho bavit taky.
hk47
  30. 9. 2015, 22:17
Tomuhle člověku bych zakázal psát. Jsem dlouholetý fanda Warcraftu a tohle dílo bych přirovnal ke svatokrádeži. Nelogický příběh a naprosto nezajímavý. Kdyby to nebylo ze světa Warcraftu, dal bych tomu o hvězdičku méně. Rozhodně se to z hlediska kvality nedá srovnávat s autory jako Christie Golden, R.A. Knaak nebo Jeff Grubb, kteří napsali ze světa Warcraftu úžasná díla.
Broncek
  29. 10. 2014, 19:51
Tato kniha je velmi špatná. Každá řádka byla neuvěřitelným utrpením. Děj nepoutavý a nudný, forma otřesná. Jestli tu někdo píše do svých komentářů o napětí nebo humoru, tak jsme asi četli každý jinou knihu. Ano autor zde odhaluje další části historie světa Warcraftu, ale to je tak vše. Kdyby mi nezapadala do sbírky, hned po několika přečtených kapitolách s ní třísknu o zem.
wowfan
  11. 8. 2014, 17:05
Mě se moc líbila myslím pro každého fanouška warcraftu doporučuju přečíst :)
Mírně se sem tam oběví humor napětí také nechybí :)
Johnn195
  16. 1. 2012, 23:20
Kratší kniha z historie Warcraftu, snadnější čtení napínavé :). Rozhodně doporučuji přečíst :)
kopalis
  1. 3. 2011, 17:15
Další díl ze série Warcraft, tentokrát s Thrallem a Jainou se velice povedl a vysvětluje mnohé události s Aegwynn. Knížka se mi četla velice dobře a doporučuji všem fanouškům Warcraftu.