Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti

Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti

Brána - 2012
ISBN: 978-80-7243-582-1

Brána (2012) 978-80-7243-582-1 208

„Astrologie je jazyk. Pokud tomuto jazyku porozumíte, promluví k vám samo nebe.“ Dane Rudhyar (1895–1985) Inspirativní průvodce astrologií je tím nejlepším společníkem pro každého, kdo touží po dosažení životní rovnováhy a co nejlepším využití sil, skrytých v nitru planet. Po staletí jsme nahlíželi na astrologii jako na něco, co vypovídá o vlivu planet na naše povahové vlastnosti a životy. Kniha Věštba podle zvěrokruhu předkládá starověkou moudrost této disciplíny ve zhuštěné podobě tak, aby bylo možné prakticky využít její odkaz a čelit výzvám života v moderní době. Kromě pasáží pojednávajících o pochopení významu dat narození a s nimi spojených silách planet obsahuje údaje o tom, jaké předpovědi v sobě data narození skrývají a jak ovlivňují důležité atributy lidské osobnosti, jako je inteligence, vyrovnanost, tvůrčí schopnosti a způsobilost čelit životním situacím.