V hlavnej úlohe Tracy Beakerová

Profil knihy je v jiném jazyce

V hlavnej úlohe Tracy Beakerová

Slovart - 2007
ISBN: 978-80-8085-307-5

Slovart (2007) 978-80-8085-307-5 176

Tracy Beakerová je späť... a práve je zúfalá. V škole nacvičujú vianočné predstavenie a neskrotná Tracy sa obáva, že jej nezveria ani úlohu bezmenného strašidla. No nakoniec prekvapivo dostane hlavnú úlohu. Zvládne zahrať mrzutého starca? V príprave na jej veľký deň ju opäť podporuje veľká priateľka Kam. No Tracy najväčšmi túži po tom, aby sa na jej hviezdnu chvíľu prišla pozrieť jej mama - hollywoodska filmová hviezda.
Tracy nestratila nič so svojej sympatickej úprimnosti, ktorá sa dospelým niekedy vidí ako drzosť.

Voľné pokračovanie knihy Príbeh Tracy Beakerovej a Všade dobre, doma najlepšie úspešnej a oceňovanej autorky Jacqueline Wilsonovej.

Ilustroval: Nick Sharratt

minusha97
  10. 3. 2016, 17:41
Kniha sa mi sama o sebe celkom páčila, ale má na tom veľký podiel nostalgia, lebo inak je kniha celkom slabá. Tracy sa osobnostne vracia späť k svojim začiatkom a stráca všetko, čo sa mi páčilo, skrátka character development v kýbli. Celý príbeh je pre mňa viac marketingovým ťahom, ako plnohodnotnou knihou, čo je mi veľmi ľúto.