... práve zožral moje lapače chalanov - Denníky Georgie Nicolsonovej

Profil knihy je v jiném jazyce

... práve zožral moje lapače chalanov - Denníky Georgie Nicolsonovej

Slovart - 2010
ISBN: 978-80-556-0133-5

Slovart (2010) 978-80-556-0133-5 280

Šieste pokračovanie historiek z búrlivého života Georgie Nicolsonovej, dcéry bláznivých rodičov a majiteľky ešte bláznivejších kocúrov, členky špicovej partie a trpiacej žiačky školy nazývanej láger číslo 14. Georgia smúti za novým sexbohom Masimom, taliansko-americkým spevákom Meravých Dylanov, ktorý odišiel navštíviť rodinu v Amerike. No správa o výlete rodiny Nicolsonovcov do Ameriky jej spôsobí nekonečnú radosť. Georgia sa už teší na bozkávací maratón s Masimom. Má to však maličký háčik - Masimo je v New Yorku a Nicolsonovci majú namierené do Memphisu. Ale veď vo veľkom školskom atlase je Memphis iba šesťdesiat centimetrov od New Yorku a okrem toho iste nebude ťažké nájsť na newyorskom Manhattane rodinu Scarlottiovcov. Pokračovanie Georginých zápisov "...práve zožral moje lapače chalanov" nám prezradí, ako to dopadne s Masimom a ako Georgia objavovala Ameriku.