Zlatá kreditka

Profil knihy je v jiném jazyce

Zlatá kreditka

Marenčin PT - 2012
ISBN: 978-80-8114-148-5

Marenčin PT (2012) 978-80-8114-148-5 184

Platí vždy rovnica – nájsť si bohatého a úspešného muža rovná sa šťastie? Sama z vlastnej skúsenosti viem, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. V mojom príbehu sa volám Lila. Lila je mladá žena, ktorá dúfa v lásku a túži nájsť „Pána Božského“. Keď stretne bohatého a charizmatického Olivera, myslí si, že žije svoj sen. Sen o pravej láske a luxuse. Neskôr stráca ružové okuliare a kladie si otázku: Môže nová vuittonka ospravedlniť egoistické správanie muža? Popri vlastných problémoch pomáha svojej sestre vyrovnať sa s rozvodom, ktorý najviac zasiahol jej malú neterku. Nájde napokon svoje šťastie, alebo zostane uväznená medzi drahými vecami s prázdnotou v srdci?
Ivana Klein (1984) vyštudovala Univerzitu v Trnave, odbor germanistika a slovenský jazyk. V súčasnosti pracuje ako učiteľka. Písanie je jej vášeň. Pochádza z malého mesta pri Trenčíne.

Ivana Klein Ivana Klein