Džínsový denník 3

Profil knihy je v jiném jazyce

Džínsový denník 3

Slovenský Spisovateľ - 2012
ISBN: 978-80-220-1649-0

Slovenský Spisovateľ (2012) 978-80-220-1649-0 440

Tretí Džínsový denník je teda konečne tu - takisto ako jeho hlavní hrdinovia a ich kamaráti. Sú už v poslednom ročníku gymnázia a na prahu dospelosti musia riešiť aj zložitejšie životné situácie. Paula Semoková, verná svojmu typickému zmyslu pre humor, vám ešte raz dovolí, aby ste spolu s ňou prežili celý rok jej života, ktorý sa krúti najmä okolo vytúženého Lukáša. Zjavne je to veľká láska, ale sú už obaja dosť zrelí na vážny vzťah? Ako sa Paula popasuje s nežičlivou náladou v triede a neprajnosťou vlastných rodičov? A existuje ešte nejaká šanca, že by sa stará partia mohla znovu dať dokopy?

Zuzka Šulajová, naša najúspešnejšia autorka románov o mladých a pre mladých, debutovala v roku 2007 románom Džínsový denník. Okrem Džínsového denníka 2 (2009) jej u nás vyšli romány Dievča z minulosti (2008) a Ako z románu (2011). Prvé dva Džínsové denníky vyjdú čoskoro aj v češtine.