Hrdinství pro začátečníky

Originální název: Heroics for Beginners

Polaris - 2004
ISBN: 80-7332-050-9

Polaris (2004) 80-7332-050-9 245

Království Deserae je v nejstrašnějším nebezpečí ze všech strašných nebezpečí. Drahocenný magický talisman říše - Prastarý artefakt model 7 - se dostal do špinavých rukou zlého lorda Voltmetera (Toho, kterého musíme jmenovat).
Jen jediný muž ho může zastavit (a získat tak zároveň ruku přírodou velice štědře obdařené princezny). Bohužel, nemá v tom směru žádné praktické zkušenosti. Ale princ Kevin Timberline je odhodlán proniknout do Pevnosti zmaru (možná přes obchod s upomínkovými předměty?), odolat hrozbě v kůži oděné dominy s bičem (což zase nemusí být tak zlé) a postavit se armádě ničeho se neštítících hrdlořezů (tohle je zlé) vyzbrojen pouze čistým srdcem, diskutabilní odvahou - a hlavně výtiskem Rukověti praktického hrdinství... (Založil/a: kuburumba)

John Moore John Moore
*15.06.1959

Bruffie
  29. 8. 2014, 22:20
Rozhodně mne to pobavilo. Nechci spoilerovat, ale na cestu vlakem cca 2 hod. doporučuju,
zlepší náladu a rozesměje. Je to lehce stravitelné a velmi milé :-)