Milenec z věčnosti

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Baronet - 2010
ISBN: 978-80-7384-313-7

Baronet (2010) 978-80-7384-313-7 464

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky (Založil/a: zayic)

Magyana
  7. 8. 2015, 10:29
Ve druhém dílu Bratrstva se konečně objevil sympatický hrdina. Rhage a jeho bestie jsou prostě skvělí.
Líbí se mi, že se autorka nevěnuje jen ústřední dvojici, ale i ostatním členům Bratrstva, a tím žene příběh dál, podněcuje čtenářovu zvědavost a chuť sáhnout po dalším dílu.
Bezduší mě zoufale nebaví. Fakt musí mít Bratrstvo za nepřátele takové chudáky?
Bernadette
  5. 8. 2014, 11:29
Ano, tato kniha a vlastně celá série je velmi čtivá, ale 91%?! To snad ne... Jako oddechové čtení na prázdniny je to úplně ideální, ale nějaké literární kvality v tom vážně nehledejte... zajímavý námět kazí poměrně časté momenty kdy musíte jen nevěřícně zírat, co že to autorka dokázala zplodit a následné zjištění, že to co jste právě přečetli, bylo myšleno naprosto a smrtelně vážně...
Chápu, že tohle má být červená knihovna, ale stejně si nemůžu pomoct... 2*
Lucy Sisk
  9. 3. 2015, 19:50
Obsahuje spoiler spoiler - hlavní postava je Rhage a jeho ženská družka je člověk Mary
- Rhage byl potrestán za své chování, a dostal na záda tetování démona, který ho ovládne, kdykoli se Rhage neovládne
- Mary překonala leukémii, ale když potkala Rhagea, doktorka jí oznámila, že se nemoc vrátila, a tak kromě Rhageova démona musí bojovat i s nemocí

Nadšení pro nové čtení ze mne vyprchalo velmi rychle. Bylo to jako: "Ano, ano... Ne". Pořád to nebylo ono, a když už jste si zvykli na styl, jakým to bylo podávané, autorka najednou obrátila o 180° a vy jste stihli jenom mrknout.
Margot
  3. 8. 2011, 13:31
oproti prvnímu dílu možná maličko slaší, ale každopádně taky super. moc se mi líbí, že kromě hlavní dějové linie autorka nezapomíná taky na ostatní členy bratrstva a krásně tak připravuje půdu pro další děj. doporučuju!
Veve721
  12. 10. 2016, 22:08
Obsahuje spoiler spoiler Ze začátku jsem si myslela, že knížka bude těžký brak a po pár stránkách jsem si myslela, že to ani nedočtu... jenže potom mně to chytlo... nedokázala jsem přestat číst dokud jsem příběh nedočetla. Rhageův démon mně strašně bavil, ale popravdě ještě víc jsem si užívala příběh krásné upírky Belle a tajemného zjizveného Zsadisty. Samozřejmě nakonec jsem byla napnutá, jak to s tou leukémií v konečném stádiu dopadne, ale i tak jsem pořád myslela na Zsadistův příběh... štve mně, že po dočtení nevím, jak to s touhle dvojicí dopadne a knížka už bohužel nejde nikde koupit. :( Nevím, jak budu bez pokračování žít... chci to vědět hned! :D A na netu to nerada čtu. Ach joooo. Asi mi nic jiné nezbude, jestli chci vědět, jestli Belle zachrání... :)
Macinkacz
  26. 5. 2015, 18:28
Jediný díl, který sem přečetla celý a ač to možná bude znít jakkoli divně, přečetla jsem ho jen díky Rhagevu démonovi, který mě v posteli fakt uchvátil :-D
Cherry731910
  14. 11. 2013, 22:46
Opět super díl po této zkušenosti si chci přečíst další díly z této velmi vydarene série knih.. Můžu jen doporučit;)
Sova
  28. 8. 2011, 13:22
Druhý díl mě jen přesvědčil, že tahle série se mi bude fakt moc líbit. Někde v prostřed jsem se sice jaksi zadrhla nebo co, ale nakonec jsem se prokousala a nadšení neopadlo. Naopak. Každý další díl je pro mě ve znamení nedočkavých nájezdů do obchodů!