Průzkumník

Triton - 2010
ISBN: 978-80-7387-360-8

Triton (2010) 978-80-7387-360-8 528

Šestá kniha série Atevi.
Hvězdná loď Phoenix se po roce cesty konečně blíží ke stanici Reunion. Cíl mise je jasný: zjistit, zda přežili nějací lidé, a pokud ano, vzít je na palubu.Velení lodi tuší, že to nebude tak jednoduché, a totéž si myslí i Bren Cameron, vysoce postavený člen atevské delegace. Lidská vláda má totiž nepříjemnou tendenci lhát těm, kterým vládne – proto se dá věřit jen takové pravdě, kterou si zjistíte sami. Jaká je tedy skutečná pravda o cizincích, kteří napadli stanici? Byl útok nevyprovokovaný nebo je za něj zodpovědná loď? Poté, co Phoenix konečně vstoupí do hvězdné soustavy, kde se Reunion nachází, Bren zjišťuje, že jeho unikátní schopnosti diplomata a tlumočníka budou v tomto novém světě potřebnější než kdykoliv předtím. (Založil/a: kuburumba)

spravce
  21. 9. 2013, 16:10
Tuhle sérii mám hrozně rád. v 6 díle to nabíra trochu víc na obrátkách než v minulých chvílemi nudných dílech. Jsem zvědav co autorka vymyslí v dalších dílech.