Moje prvé sväté prijímanie

Profil knihy je v jiném jazyce

Nezjištěno / Jiné - 2012

Nezjištěno / Jiné (2012) 44

Exkluzívna knižná upútavka

V živote detí je prvé sväté prijímanie veľkým sviatkom, je to dôležitá stanica v životnej dráhe kresťana, pretože deti rozvíjajúce sa aj vo svojej viere majú možnosť stretnúť sa s Ježišom prítomným sviatosti oltárnej v ešte osobnejšej a bezprostrednejšej forme. Samozrejme táto udalosť je významná aj v živote rodiny a komunity. Takýto čas sa kostoly naplnia rodičmi, starými rodičmi, krstnými rodičmi, ktorí sa chcú podieľať na zážitku a radosti malých. V máji kostoly sa vyzdobujú kvetmi, aby na slávnostných svätých omšách v slovenskom jazyku v prítomnosti rodičov, príbuzných a množstva veriacich deti preukážu svoju pripravenosť o svojej náboženskej pripravenosti
Pri príprave na veľký sviatok ich kresťanského života odporúčame do pozornosti krásny knižný dar všetkým rodičom, ktorá by chceli, aby tento krásny rodinný sviatok bol ešte viac pamätný. Názov slovenskej knihy pre deti pripravujúce sa na sväté prijímanie je: Moje prvé sväté prijímanie.
Táto úžasná, pamätná kniha formátu A/4, s mnohými farebnými ilustráciami je pamätníkom svätému prijímaniu, ktoré je jednou dôležitou udalosťou života detí. Do knihy si môžu zapísať svoje myšlienky, spomienky na tento deň. Môžu ju doplniť fotografiami svojich priateľov, rodičov a svojimi fotografiami, s opisom ich darčekov. Týmto môžu zachovať radosti tohto dňa.