Hlas srdca

Profil knihy je v jiném jazyce

Hlas srdca

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-551-2821-4

Ikar (2012) 978-80-551-2821-4 240

Nick Gentry má za sebou pestrú minulosť: najprv bol drobným zlodejom, neskôr sa z neho stal preslávený kráľ londýnskeho podsvetia. Všetko sa však zmenilo vo chvíli, keď sa musel rozhodnúť medzi šibenicou a prácou na Bow Street pod prísnou rukou pána Rossa Cannona. Rozhodol sa však veľmi rýchlo a zakrátko sa stal postrachom všetkých londýnskych nespratníkov.
Jedného dňa ho zámožný lord Radnor ho požiada, aby našiel jeho snúbenicu, ktorá utiekla nevedno kam. Nick úlohu splní veľmi rýchlo, ale pri stretnutí s krásnou Charlotte si uvedomí, že po nej túži aj on a chce ju mať len pre seba. Preto jej ponúkne manželstvo. Charlotte sa musí rozhodnúť, či sa vráti k starému snúbencovi, alebo sa vydá za nepredvídateľného Nicka. Z jeho bozkov sa jej však krúti hlava. Rozhodne sa poslúchnuť hlas svojho srdca a vydá sa za Nicka, hoci ju stále zožiera pocit, že Nick pred ňou niečo tají. Podarí sa im spolu prekonať minulosť a vykročiť do budúcnosti?

Voľné pokračovanie Kleypasovej románov Môj ochranca, Milenec lady Sofie.

Z anglického originálu Worth Any Price (Avon Books, HarperCollins Publishers, New York 2003) preložila Miriam Ghaniová.