Angelika a její láska

Angelika a její láska Originální název: Angélique et son Amour

Český spisovatel - 1993
ISBN: 80-202-0439-3

Český spisovatel (1993) 80-202-0439-3 368

Šestý díl o životě a strastech mladé šlechtičny Angeliky. Volně navazuje na knihu Angelika se bouří. (Založil/a: Veronika)

svobodka
  16. 11. 2012, 10:38
Kdybych neviděla film, asi bych Angeliku nečetla. Je to prostě červenená knihovna a hotovo. Ale je pravda, že díla o velké lásce se tak krásně čtou! (A připomínka - nechápu proč maratach jako komentář píše obsah knihy, pro koho?)
Eumenida
  13. 2. 2011, 0:34
Angelika a její láska - nádherné završení Angeličina hledání (tento díl beru jako ukončení první série, další osudy Angeliky už jsou pro mě nastavovaná kaše.)
Nejprve se mi tento díl moc nelíbil, po čase jsem ho začala považovat za jeden z nejlepších.
maratach
  5. 2. 2012, 14:00
Angelika a protestanti plují na palubě Gouldsboro do Ameriky. Angelika se dozvídá, o tom, že Rescator je ve skutečnosti její údajně mrtvý manžel Joffrey de Peyrac. Protestanti se bojí, že je Rescato chce prodat do otroctví. Proto se zmocní lodě, ale Rescator na ně vyzraje. Rescator protestantům odpustí a udělá z nich osadníky své země v Americe. A obnoví svůj vztah s Angeliku. Angelika se setkává opět se svými syny Cantorem a Florimondem. Joffrey odjíždí do vnitrozemí a bere Angeliku sebou.
Samantha
  6. 5. 2011, 19:40
Pro me jeden z nejlepsich dilu serie, setkani po letech a nutnost odpustit si navzajem to, cim jsme museli byt jen proto, abychom mohli byt spolu...hodne silne, hodne emotivni, a skvele napsane.