Klub cizoložníků

Originální název: Klub cizoložníků

Mladá fronta - 2009
ISBN: 978-80-204-1645-2

Mladá fronta (2009) 978-80-204-1645-2 304

Hlavní hrdina žije spokojený rodinný život do chvíle, než do jeho kanceláře nastoupí mladá půvabná právnička, která ho svede.... (Založil/a: Lucifereeek)

teite
  1. 12. 2013, 20:35
Stejně jako u Klubu záletníků je to takový odbytý překlad, ale jinak na oddychovou četbu docela dobré.
Karlicka
  23. 3. 2015, 10:11
Nemohu říct, že bych byla nadšeností v sedmém nebi, nicméně uznat kvalitu knihy zkrátka musím! :-) Je napsaná čtivou formou, je plná reálného života.
Někdo mi ji popisoval jako harlequinku, někdo ne. Názor jsem si tedy musela udělat sama a jsem si jistá, že názoru o této knize jakožto harlequince se mohu jen smát! :-)
Myslím si, že nikomu nebude na škodu, když si tohle dílko přečte - ať už mužská nebo ženská populace. Každý si z toho, dle mého názoru, odnese svoje! :-)
jane.n
  16. 12. 2014, 9:17
Knížka se mi velmi líbila. Je napsaná čtivě. Při čtení si člověk uvědomí, co všechno má a více si toho váží... :)