Meditácia - Ako na to

Profil knihy je v jiném jazyce

Meditácia - Ako na to

Slovart - 2012
ISBN: 978-80-556-0335-3

Slovart (2012) 978-80-556-0335-3 160

Táto praktická kniha s unikátnymi ilustráciami ukazuje, ako možno meditáciou dosiahnuť úľavu od stresu a úzkosti, navodiť hlboké uvoľnenie mysle a tela, rozvinúť tvorivosť a vytvoriť priestor na prejavenie sa našej pravej duchovnej podstaty a pocitom. Oplýva cvičeniami, vizualizáciami a afirmáciami a pomôže nám – bez ohľadu na naše momentálne rozpoloženie či potreby – dosiahnuť súlad tela a duše. Na základe svojich 25-ročných skúseností majster meditácie David Fontana prevedie čitateľov po ceste seba objavovania a napokon aj seba naplnenia. Vysvetľuje, ako začať meditovať vo vhodnom rozpoložení mysle, za vhodných okolností a so správnymi očakávaniami.
Rozoberá veľké tradičné školy meditácie, od zen buddhistickej až po taoistickú. Jeho eklektické podanie sa stáva základom praktického programu na dosiahnutie vnútorného mieru. Keď raz s meditovaním začneme, stane sa celoživotným základom bohatého a naplneného života.

#zdravie