Marťanská cesta

Poprvé vydáno celosvětově: 1993

Triton - 2008
ISBN: 978-80-7387-072-0

Triton (2008) 978-80-7387-072-0 608

Bearův Mars je záhadný, nepochopitelný, lidmi osídlený, leč pořád neprozkoumaný - a schopný vstát z mrtvých. Jeden z nejzajímavějších a přitom nejvěrohodnějších Marsů, o nichž jste četli.
Bearova Země budoucnosti z této knihy je jedna z nejúžasnějších, nejpestřejších a nejodpornějších Zemí, jakou si autoři SF kdy dokázali představit. (Založil/a: powell)

#mars

HELLBOY-DB
  22. 7. 2016, 17:12
Po naznačení, že se v knize budou dít velké věci, mě Greg zkouší, co jsem ochoten přetrpět, abych se jich dočkal. Prokousat se v úvodu přes to, kde se rozebírají mocenské zájmy jednotlivých klanů Marsu a jejich vztahů se Zemí a jiné podružnosti, bylo zdlouhavé až hrůza. Vše by se dalo vyřešit na třetině rozsahu a byl bych na tom s potřebnými znalostmi pro pochopení děje úplně stejně a na knize bych si dokonce i smlsl. Naštěstí vše nebylo tak hrozné jak úvod a blížící se závěr mi napravil pokaženou chuť. ===60%