Všetko, čo chcem

Profil knihy je v jiném jazyce

Všetko, čo chcem

Mám talent - 2012
ISBN: 978-80-551-2847-4

Mám talent (2012) 978-80-551-2847-4 144

Knihu, ktorú držíte v rukách, určite neodložte. Je po okraj naplnená chutnými poviedkami. Niektoré sú štipľavé, niektoré ostré, iné sladkasté, ďalšie zas korenisté. Pripravil vám ich tím šikovných kuchárov a jemne dochucoval slovutný šéfkuchár. Som presvedčený, že každý gurmán, fajnšmeker či len príležitostný koštér si v nich nájde tú svoju. A ako správny degustátor, mal by ju určite porovnať aj s ostatnými. Nuž a tiež si myslím, že nejeden z vás veru i poriadne podumá, či tá druhá, tretia... nie je predsa len o kúštik chutnejšia, lepšia, zaujímavejšia.
Nebudem radiť, ktorou poviedkovou porciou máte začať. Všetky sú jedinečné. Záleží iba na vás, na vašej fantázii, na vašej radosti z čítania – ochutnávania. Môžem vám len našepkať, že ich chuť sa snúbi napríklad so šálkou voňavého čaju alebo i pohárom iskrivého vína. Užite si ich! Bon appétit.

Boris Brendza