Päť dní, ktoré vás zmenia

Profil knihy je v jiném jazyce

Päť dní, ktoré vás zmenia

Porta libri - 2011
ISBN: 978-80-89067-64-0

Porta libri (2011) 978-80-89067-64-0 196

Ak by ste na sebe mohli zmeniť jednu vec, ktorá by to bola? Koľkokrát ste sa už pokúšali zmeniť svoje zlozvyky? A dá sa vôbec zmeniť len za päť dní? Pravdupovediac, je to tak trochu podfuk, pretože ak spravíte v živote len zopár jednoduchých zmien, zmeniť sa môžete už za tri dni. A do piatich dní sa môžete zmeniť ešte viac!

Túto knihu ste vzali do rúk pravdepodobne preto, že by ste chceli vo svojom živote zmeniť pár vecí. Možno ste už skúšali všeličo – žiadali ste o pomoc známych, išli ste sa poradiť k psychológovi, počítali ste do desať, než ste povedali alebo urobili niečo, čo vás vždy dostane do problémov. Fungovalo to? Nie. Inak by ste už nemali problémy a nepotrebovali túto knihu.

Ale nevzdávajte sa! Naozaj sa môžete zmeniť, dokonca len v priebehu piatich dní. Znie to príliš dobre? Táto metóda funguje pri deťoch, partnerských vzťahoch a bude aj u vás. A čo sa od vás očakáva? Ochota podujať sa na tak trochu detektívnu úlohu pri pátraní po tom, kým som a prečo konám tak, ako konám.