Objavte svoj dar

Profil knihy je v jiném jazyce

Objavte svoj dar

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-551-2473-5

Ikar (2011) 978-80-551-2473-5 224

Z práce súrodeneckého tímu Shajen Joy Azizovej a Demiana Lichtensteina vznikla inšpirujúca kniha. Táto kniha skúma základnú, mimoriadne dôležitú skutočnosť – každý z nás dostal jedinečný dar, zmysel svojho života, ktorý sa vždy pokúša prejaviť a vyjadriť. Nájdite ten dar a radosť, silu, naplnenie, slobodu – a bezvýhradnú lásku precítite tak, že to prekročí vaše predstavy.
Kniha Objavte svoj dar predstavuje jednoduchú automapu na cestu sebaobjavovania, ktorá vám nepochybne navždy zmení život. Autori nám predkladajú dojímavé osobné príbehy plné tragédie a vykúpenia a zároveň nás oboznamujú s ôsmimi základnými, nevyhnutnými krokmi, ktoré nám pomôžu objaviť dar vo svojom vnútri – a pripraviť nás na to, aby sme ho prežívali s ostatnými.
Po tejto ceste budete prijímať usmernenia, ako aj podporu zo širokého okruhu najvplyvnejších transformačných vodcov na svete na svete, ľudí zo všetkých spoločenských vrstiev a rôznych profesií, ktorí nielen svoj dar každý deň prežívajú, ale dali si za cieľ umožniť aj iným ľuďom, aby to prežívali s nimi. Patrí medzi nich napríklad Jeho Svätosť Dalajláma, Jeho Svätosť Sri Sri Ravi Shankar, Mark Victor Hansen, Dr. Sonia Powersová, Mary Manin Morrisseyová, Dr. Barbara De Angelisová, Jack Canfield, Michael Bernard a mnohí ďalší.
Publikácia Objavte svoj dar je inšpirujúca i praktická. Osvetľuje miesto v každom z nás, kde nejaký výnimočný dar čaká na svoje znovuzrodenie.

Z anglického originálu Discover The Gift It´s Why We´re Here (Crown Publishing Group, New York, 2011) preložil Branislav Kočan.