Lázeňská kúra

ISBN: 80-7246-220-2

Motto (2004) 80-7246-220-2 186
Motto (1999)
Motto (1997)

Rozvod se ženskou většinou pořádně zamává. Hrdinku této knihy ovšem zasáhl natolik, že se z jeho důsledků musí zotavovat v lázních. Potkává tam spoustu nových lidí a nemine den, aby se jí nepřihodilo něco mimořádného. A protože ony veselé příhody i trapasy popisuje Ivanka Devátá, která si získala širokou čtenářskou oblibu svým úsměvným pohledem na svět, můžete si být jisti, že se nebudete nudit ani chvíli. (Založil/a: marta-b)

marta-b
  24. 8. 2010, 23:16
Poměrně humorně popsaný lázeňský pobyt jedné čerstvě rozvedené třicátnice. Moc jsem od toho nečekala, ale nakonec mě to čtení vážně bavilo a pobavilo. Takže dávám 5/5 a v knihovně se poohlídnu po dalším dílku téhle autorky s podivným jménem :o)
chrispe
  12. 2. 2016, 17:44
Velmi milé čtení. Trochu mi trvalo, než jsem se začetla a zvykla si na všechny ty přirovnání a kudrlinky hojně v textu používané. Postavy jsem tedy vzala za vlastní až ve chvíli, kdy se pobyt paní Johanky mílovými kroky blížil k polovině, a mi pak bylo skoro líto, že za chvíli končíme.
Buřinka
  23. 9. 2016, 8:20
Autorčiny milé příběhy utěší srdce a zlepší náladu nejedné ženy. Co jiného máte udělat když se rozvedete, než jet do lázní? Přesně tohle hlavní hrdinka udělala a přes všechny nové zážitky vytěsní z hlavy i nedávno prožité trauma...
Amazonka_j
  4. 8. 2011, 13:44
Pro mě je tato kniha TOP z tvorby Ivanky Deváté. Půjčuji ji všem, o kterých si myslím, že by potřebovali pobavit. Já sama ji četla nejméně 10krát.