Thajské masáže a jiná dobrodružství

Thajské masáže a jiná dobrodružství

Brána - 2011
ISBN: 978-80-7243-535-7

Brána (2011) 978-80-7243-535-7 240

Sesbírejte nejneslučitelnější povahy a vyšlete je společně na měsíc do jihozápadní Asie – Thajska, Barmy, Laosu, Malajsie a Singapuru. Manažerka, alkoholik, flegmatik, cholerik a všudybýlek „všechno znám, všude jsem byl a všemu rozumím“ –, tak by to mohli namíchat snad jen pejsek s kočičkou. Výsledkem je veliká legrace prošpikovaná neuvěřitelnými příběhy a vtipnými dialogy. Nabízím vám tuto směs k ochutnání. Nechte se unést dálavami – Bangkok a jeho paláce, hory a sloni na severu, mlžný Mekong, moře a ostrov Phi-Phi, který chvíli po nás smetla vlna tsunami, Kuala Lumpur s Petronas Tower a kosmopolitní Singapur s čínskými chrámy i nočním životem. Takže – posuďte sami a hlavně se dobře bavte!

#satira

Marselle
  24. 4. 2016, 17:40
Mě kniha celkem zklamala, čekala jsem od ní asi trochu víc, než jen zápisky z poznávacího zájezdu...
Medvědi Nespí
  26. 12. 2015, 0:23
Knihu jsem četla hlavně, když jsem cestovala MHD. Musím říci, že je docela čtivá. Moc jsem se nesmála, ale popis cesty není nikterak nezáživný. Zajímám se o tyto země, a tedy ne zcela odborný pohled na život tam mě zajímal. Suma sumárum, kniha je docela pěkná, není nudná a ničím neurazí.