Receptář prima nápadů

Receptář prima nápadů

Knižní klub - 2011
ISBN: 978-80-242-3143-3

Knižní klub (2011) 978-80-242-3143-3 160

Kdo se může pochlubit, že už se objevuje na televizní obrazovce padesát let? Kdo dokázal vést jeden pořad takřka čtvrt století a stále ho udržovat na vysoké úrovni, jejímž důkazem je zájem diváků? I ve světě bychom takových lidí mnoho nenašli. Přemek Podlaha a jeho Receptář jsou svého druhu rekordmany a je vynikající, že takoví lidé i pořady existují. Ukazují nám příznivou tvář života, podstatu naší existence, vzbuzují v nás chuť udělat něco vlastníma rukama, vrátit se do přírody, protože ta má blahodárné účinky. Doktor Podlaha je toho živoucím důkazem. Když se podíváme na snímky z jeho prvních pořadů a na ty dnešní, čiší z nich stále stejná energie a pohoda. Proto můžeme i tuto jeho knihu brát jako svého druhu návod, jak být šťastnější. Protože jestli tohle někdo ví, je to právě on. Celobarevná publikace shrnuje rady a tipy ze známého stejnojmenného televizního pořadu televize Prima. Obsahuje výběr těch nejlepších návodů a užitečných rad, s nimiž měli možnost se seznámit televizní diváci.