Stačí si (ne)želať

Profil knihy je v jiném jazyce

Stačí si (ne)želať

Mám talent - 2011
ISBN: 978-80-551-2705-7

Mám talent (2011) 978-80-551-2705-7 168

Renáta je zrelá, energická, dobre vyzerajúca žena, ktorej sa podarilo vydobyť si silnú pozíciu vo firme. Trochu ju otravuje stereotyp pokojného manželstva v porovnaní s úspešným pracovným životom, v ktorom, ako inak, dominujú muži. Pokušenie je veľké! Aj pod vplyvom kamarátky Kamily sa rozhoduje, či zvedie mladého sympatického šéfa Dušana. S príchodom novej kolegyne sa však všetko začína komplikovať a spustí sa lavína udalostí – odrazu zistí, že jej manžela fascinujú plnšie ženy so zmyslom pre rodinu, že firemný kasanova nadovšetko miluje svoju ženu, že najkrajší muž, akého kedy stretla, je pre ženy nedostupný... Toto a všetko iné Renáta zaslepená pýchou a predstieranou dokonalosťou doteraz nevidela.
Novela je malým prieskumom ženskej duše. Aj keď ide o príbeh určený prednostne ženám, práve vďaka irónii až sarkazmu hlavnej hrdinky a vtipným zápletkám si istotne nájde spokojných čitateľov aj medzi mužmi.

ashleynka
  10. 11. 2016, 22:06
Príjemné čítanie s troškou humoru, aj reality. Knižku som dostala od mami na Vianoce a nakoľko ide o začínajúcu autorku mala som "rešpekt", nakoniec však knižka absolútne nesklamala, ale milo prekvapila, a preto ju odporúčam :)