Udělej si svoji knihu

Podtitul: 400 stran pro vaše nápady

Jota - 2010
ISBN: 978-80-7217-803-2

Jota (2010) 978-80-7217-803-2 400

Jedinečný projekt Nakladatelství JOTA nazvaný UDĚLEJ SI SVOJI KNIHU má za cíl rozvíjet kreativitu nejen dětí, ale i tvořivých dospělých. „Prázdná“ kniha se 400 stranami umožňuje vytvořit si knižní skvost podle vlastní fantazie. Co můžete s knihou dělat? - vymyslet si vlastní název a typ knihy – deník, památníček, herbář, kronika, první román, komiks a nebo jen spousta stran na malování, kdy se nebudou papíry válet po celém bytě .. - vytvořit si vlastní obal knihy – kreslením (fixou, pastelkami, voskovkami, tužkou, tuží...), malováním, lepením (fotografií, samolepek, fólií, korálků, ozdobných kamínků...), případně dalšími kreativními způsoby, na které jistě snadno přijdete - vytvořit si vlastní obsah včetně grafického zpracování.

pettopet
  21. 5. 2015, 22:31
Kniha, která je jen a pouze v mojí režii. Co s ní provedu? Nápadů mám spousty. Báječný nápad nakladatelství JOTA.