Keltský soumrak

Keltský soumrak

Zvláštní vydání - 1996
ISBN: 80-85436-50-7

Zvláštní vydání (1996) 80-85436-50-7 137

Tajemné příběhy s duchy, démony, elfy, plné keltské touhy po nehmatatelných a nekonečných věcech. (Založil/a: nightlybird)

Mourovid
  2. 2. 2014, 11:18
Když mám náladu, věřím, že celá příroda je plná lidí, které nemůžeme vidět a že někteří jsou škaredí a pitvorní, někteří zlí a hloupí, ale velmi mnoho krásných. Ti nejsou daleko, když procházíme příjemnými a tichými místy. Dokonce už když jsem byl chlapec, nikdy jsem neprocházel lesem bez pocitu, že se kdykoli můžu potkat s někým nebo něčím, koho nebo co jsem dlouho hledal, aniž bych věděl, koho nebo co hledám. Dodnes občas prozkoumávám každý kousek kdejakého mlází a takřka úzkostlivě přitom našlapuji, tak hluboko ve mě ta představa zakořenila. Vy se také setkáváte s podobnou obrazotvorností, nepochybně někde, kde ji má vaše panující hvězda. Možná vás Saturn zavádí do lesů, možná Měsíc na mořský břeh.