Desivo blízko

Profil knihy je v jiném jazyce

Desivo blízko

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-551-2482-7

Ikar (2011) 978-80-551-2482-7 352

Cutterovci sú šokovaní z brutálnej vraždy svojich susedov. Hoci netušia, ako by mohla súvisieť s nimi, každý člen rodiny má tajomstvo, ktoré sa zo všetkých síl usiluje ukrývať pred svetom. Čo bolo uložené v starom počítači, ktorý náhodou dostal syn Derek? Kam zmizol počítač? Ako je do všetkého zapletený miestny profesor a slávny autor jediného románu? Čo vie Jim Cutter o tajomstvách susedy, ktoré skrývala aj pred svojím manželom?
Otáznikov je veľa. No viac než všetky tieto otázky rodinu trápia obavy, či si vrahovia náhodou nepomýlili dom...

Z anglického originálu Too Close to Home (Orion Books, London 2009) preložil Marek Leško.

Linwood Barclay Linwood Barclay
*??.??.1955

ashleynka
  10. 11. 2016, 22:10
Po predchádzajúcej knihe tohto autora som sa na ďalšiu nesmierne tešila, ale trošku ma sklamala. Autorov štýl mi vyhovuje, napätia bolo opäť dostatočne, ale možno je chyba v tom, že ma to núti porovnávať túto knihu s jeho predchádzajúcou a z toho pohľadu je táto pre mňa o dosť slabšia. Ale teším sa na ďalšiu :)