Láska vo vetre

Profil knihy je v jiném jazyce

Láska vo vetre

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-551-2623-4

Ikar (2011) 978-80-551-2623-4 240

Kniha Láska vo vetre rozpráva príbeh dvoch zrelých ľudí, Marianny a Erika, ktorých spája práca a vzájomná náklonnosť. Každý z nich v súkromí prežíva drámu – Marianna nemá šťastie na životného partnera a Erik zotrváva vo vzťahu, z ktorého dávno vyprchala vášeň a porozumenie. Tragická smrť Erikovej manželky osudovo zasiahne do života oboch hrdinov a dáva im príležitosť naplno rozvinúť potláčané city. Ich krehké, ťažko sa rodiace šťastie komplikuje odmietavý postoj zo strany Erikovho vzdorovitého syna a stupňujúce sa intrigy v práci. Keď už sa zdá, že prekonali všetky prekážky a ich spoločnej budúcnosti nestojí nič v ceste, prichádza ďalší úder v podobe Erikovej zrady. Ako sa s ňou Marianna vyrovná? Nájde v sebe silu Erikovi odpustiť? Dokážu hlavní hrdinovia napokon využiť šancu, akú osud poskytne len málokomu z nás?

Andrea Boldišová Andrea Boldišová