Vládce klanů

Vládce klanů Originální název: Warcraft 2 – Lord of the Clans

Fantom Print - 2004
ISBN: 80-86354-35-0

Fantom Print (2004) 80-86354-35-0 261

Druhá část trilogie Warcraft.

Otrok. Gladiátor. Šaman. Náčelník. Tím vším byl tajemný ork jménem Thrall. Odmalička vychováván krutými lidskými pány, kterým šlo jen o to, aby si z něj vytvořili dokonalou zbraň. Oheň v Thrallově srdci a jeho výchova ho předurčily k osudu, který on sám teprve pomalu začíná chápat – vymanit se z pout a znovuobjevit starobylé tradice své rasy. Nyní se lidé dozví o jeho životních osudech. Hrdinský příběh o cti, nenávisti a pomstě je konečně tady…

Pro čtenáře od 14 let. (Založil/a: Parm)

HeM
  4. 2. 2013, 20:45
Emotivní.. Z příběhu mi bylo docela smutno hlavně konce, který dopadl dost tragicky a doufal jsem teda, že to bude spíš happyend, ale bohužel..
HellFire
  28. 9. 2011, 10:20
Možná je to tím, že jsem vždy hrál WoW za Hordu a Alianci jsem ze srdce nenáviděl... ale příběh vůdce Hordy je neskutečně záživný.
savid
  11. 12. 2014, 19:41
Kniha se mi líbila, byla čtivá a poutavá. Konečně mě po dlouhý době bavilo zase něco číst za což sem autorce vděčný. Z hlavní postavou sem se okamžitě ztotožnil což se mi taky nestává vždycky. Například u zaklínače sem ten pocit neměl. V knize je krásně vykresleno jak se Thrall vyvíjí a nabývá jak na schopnostech tak na moudrosti což je v podobných příbězích nesmírně důležité. Válka prastarých se mi líbila trochu víc ale bylo to hlavně tím že je to trilogie což dělá svoje.
Max1987
  1. 12. 2014, 17:25
Velice povedené čteni ze světa Warcraft! Mohu doporučit i lidem, kteří jako já, nejsou závisláci na hře :)
JArty
  1. 1. 2012, 21:45
Jednoznačně nejlepší knížka ze světa Warcraftu. Teda hned po trilogii válek prastarých, která je naprosto bezkonkurenční
kopalis
  1. 3. 2011, 21:11
Jednoduchá a chytlavá knížka s nenápadným příběhem ze kterého se později vyklube skvostné dílo se Christie Golden opravdu povedla. Je to moje nejoblíbenější knížka z trilogie, protože knížky o skřetech(orcích) se mi prostě líbí. Každý kdo má rád orky je tahle knížka nutnost!