Na zabití

Originální název: In for the Kill

Domino - 2008
ISBN: 978-80-7303-398-9

Domino (2008) 978-80-7303-398-9 376

Město ochromil strach z vraždícího šílence. Podle neznámého – a možná i neexistujícího – klíče si vybírá mladé ženy, které nechá vykrvácet a poté s chirurgickou přesností rozřezává jejich těla. Jediné, co po něm na místě činu zůstává, je úhledně srovnaná hromada lidského masa a kostí, ale jinak se policie nemá čeho chytit. Detektiv Frank Quinn viděl za svou policejní kariéru ledacos a jen tak něco ho nerozhodí. Když ovšem zjistí, že vrahův výběr není náhodný, ale napovídá, že pachatel chtěl od samého začátku vtáhnout Quinna do své šílené hry, i ostřílenému policajtovi přejede mráz po zádech. A to ještě netuší, že Řezník, jak bestiálnímu pachateli policisté říkají, nestál jen o jeho profesní účast, ale že hodlá proniknout i do jeho soukromí. Nikdo neumí vypátrat vraha tak jako Quinn. Jenomže tentokrát Quinn čelí psychopatovi, jenž ho vystaví zkoušce nervů, jakou doposud proslulý detektiv nepodstoupil... (Založil/a: malc8k)

Lecter
  28. 5. 2015, 9:04
Autora neznám,náhodou se mi dostala pod ruku.No není to špatné,ale jako bych to už někde četla.Jednoduché,dalo by se s tím víc pohrát a řezničina pořád stejná.
tomdra
  11. 7. 2014, 21:16
Další super detektivní příběh v hlavní roly Quinn, Pearl a Fedderman. Tentokrát honí sériového vraha zvaného Řezník.
zirafak
  7. 10. 2015, 13:49
Příběh mě velmi zaujal, první díl s Quinnem jsem sotva dočetl. Rád se pustím do dalšíhopříběhu, nemám rád nedočtené série. Pokud budou další příběhy stejně dobrý jako tento, mám dalšího oblíbence. Jen bych uvítal místo spánku čilost na čtení :).