Originální název: The Analyst

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-867-0

Domino (2013) 978-80-7303-867-0 448
Domino (2005) 80-7303-264-3 448

Newyorský psychoanalytik Frederick Starks dostal záhadný, výhrůžný dopis. Po přečtení jeho řádků se ocitl ve víru nebezpečné hry, kterou režíruje neznámý šílenec. Základní pravidlo zní: během dvou týdnů musí Starks odhalit pisatelovu identitu. Jestliže se mu to podaří, vyvázne živý. Neuspěje-li, pisatel postupně zavraždí padesát dva lidí, kteří jsou Starksovi blízcí - pokud je ovšem doktor nezachrání tím, že zabije sám sebe (Založil/a: malc8k)

Jana Edita
  27. 4. 2016, 20:06
Ano, bylo to napínavé, bylo to čtivé. Ale na některých místech se mi příběh zdál až zbytečně překombinovaný, nemůžu se zbavit pocitu, že hlavní hrdina se ke klíčovým informacím dostával až moc snadno.
Severinka
  16. 10. 2013, 15:07
Skvělá kniha, napínavý děj, žádný pomalý úvod a zasvěcování, od první stránky mě pohltila. Kdo je šílený pan R., respektive za koho se vydával, mi došlo pouze pár stránek před rozuzlením. Vřele doporučuji.