Až za hrob

Až za hrob Originální název: The Wrong Man

Domino - 2007
ISBN: 978-80-7303-360-6

Domino (2007) 978-80-7303-360-6 480

Stačilo pár drinků navíc a z úspěšné studentky Ashley Freemanové se stala psychická troska. To, co ona považovala za nezávazné sexuální povyražení, bylo pro Michaela O'Conella zásadním životním zlomem. V Ashley spatřuje svou osudovou ženu, a tak jí napíše dopis, jehož obsah by se dal shrnout slovy: když tě nebudu mít já, pak tě nebude mít nikdo. Možná by se nad tím dalo mávnout rukou. Zpočátku. Pak ale Ashley zjistí, že ji Michael nejen posílá vzkazy a květiny, ale že ji také pronásleduje na každém kroku. Když zoufalá dívka požádá o pomoc rozvedené rodiče, Michael rozšíří své pole působnosti: otec vzápětí čelí nařčení ze sexuálního obtěžování, matka je podezřelá ze zpronevěry. Rodina se rozhodne najmout soukromého detektiva, ale ten je zavražděn, V té chvíli je zřejmé, že zbývá už jen jediné řešení - krajní a velmi riskantní řešení... (Založil/a: malc8k)

aywa
  18. 3. 2015, 20:43
jsem docela ráda, že mě nepronásleduje žádny psychopat :-D místy to bylo strašně zdlouhavé a natahované, ovšem od místa, kdy začali plánovat vraždu to mělo jiné tempo :-)