Bol si mojím omylom

Profil knihy je v jiném jazyce

Bol si mojím omylom

Motýľ - 2011
ISBN: 978-80-89482-22-1

Motýľ (2011) 978-80-89482-22-1 304

... pocítila na svojom chrbte oči. Boli to oči hada, ktorý bez mihnutia sleduje svoju korisť predtým, ako ju zožerie. Oči sa do nej vpíjali a vyzliekali ju z obtiahnutých červených šiat... Srdce jej búšilo na poplach.
Ukončí rozvod trápenie týranej Brigity? Naberie jej život nový rozmer? Dokáže zabudnúť na svoj životný omyl a postaví sa znova na štart?
Aj keď sa už zdá, že všetko sa dostáva do tých správnych koľají, jej nočná mora je späť... ale tentoraz nebude obeťou len ona...
... Keď sa prebrala, pocítila neznesiteľnú bolesť v ústach. Z natrhnutého obočia je po tvári stekala tekutina, ktorá jej lepila riasy ľavého oka. Sedela na starej stoličke uprostred neveľkej miestnosti, vybavenej ťažkým stolom a dvomi pohovkami. Chvíľu jej trvalo, kým zistila, že jej chýbajú minimálne dva zuby....
Ako ďaleko je schopný zájsť odvrhnutý tyran? Čoho všetkého je schopný? O tom sa na vlastnej koži presvedčí Brigita, ktorá uniká pred ponižovaním z manželstva. Jej život časom získava kvalitu, ale šťastena sa opäť zvrtla na podpätku a snaží sa jej otočiť chrbtom... O tom, či sa podarí Brigite zastaviť ju pred odchodom, sa dočítate v pútavom príbehu, popretkávanom mnohými zvratmi.

Renata Beňačková Renata Beňačková