Záblesky večnosti

Profil knihy je v jiném jazyce

Záblesky večnosti

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-551-2318-9

Ikar (2010) 978-80-551-2318-9 168

Vďaka nepretržitému prísunu nového materiálu Raymond Moody objavil spoločnú osnovu toho, čo sa stane pri našej smrti. Jeho nová kniha Záblesky večnosti nám približuje, ako rodina a priatelia často prežívajú prvé chvíle spolu so svojím blízkym na jeho ceste z tohto do nasledujúceho života. Autor hovorí o nich ako o „spoločných zážitkoch na prahu smrti“. Záblesky večnosti je prvá kniha, ktorá sa zaoberá týmto úžasným aspektom vzájomného duchovného prepojenia. Celé rodiny zhromaždené okolo smrteľnej postele blízkeho človeka vidia jasné svetlo z neznámeho zdroja. Niektorí vnímajú jemnú hmlu nad telom matky či otca, ktorý práve zomrel. Ďalší rozprávajú o tom, ako odprevádzali člena rodiny na jeho ceste do neba.... Príbehy v knihe Záblesky večnosti sú prekvapujúce a zároveň upokojujú. Ponúkajú útechu i nádej, vrhajú nové svetlo na tajuplnú cestu, čo nás čaká na konci tohto života.

Preklad Štefan Kočiš