Anička ve městě

Anička ve městě Originální název: Anička ve městě

Albatros - 2007
ISBN: 978-80-00-01947-5

Albatros (2007) 978-80-00-01947-5 120

Anička si zase zvyká na nové prostředí, školu, kamarádky a kupuje si vysněné křečky. Seznámí se i s mladým Adamem, který hraje krásně na klavír a je slepý. Rodiče ji nutí chodit na angličtinu, kteráji baví, a do baletu, který nenávidí. Postupně najde nejbližší kamarádku Moniku i kamaráda, tím je Tarek, kluk arabského původu, který báječně hraje loutkové divadlo. Se ztřeštěnou Monikou Anička prožívá veselá i trochu nebezpečná dobrodružství, s Tarkem připravuje divadelní představení. Ale všechno není růžové, zahynuli jí narození křečci a po jedné příhodě rodiče nastolili přísný režim. Anička přemýšlí, zda existuje šestý smysl, a Adam jí ho pomůže najít. Chmurné dny se obrací v lepší, mnohé se mění a Aničce je zase dobřena světě. (Založil/a: marta-b)

Kenty
  3. 9. 2016, 19:38
Tvrdím, že j to velmi povedená série pro malé slečny. Vím, že mě tp vždycky naprosto uchvátilo a dostala jsem absolutní chuť si také vést deník jako Anička