Tajomstvo plánu vášho života

Profil knihy je v jiném jazyce

Tajomstvo plánu vášho života

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-551-2235-9

Ikar (2011) 978-80-551-2235-9 272

Čo hľadá vaša duša?
Kam vás vedie život?

Nič z toho, čo prežívame, sa nedeje náhodou. Ruediger Schache vo svojej novej knihe hľadá odpovede na kľúčové otázky: Čo je zmyslom života? Ako vzniká pocit šťastia? Môžem byť šťastný?
Každý človek má svoj jedinečný plán duše a predurčenú cestu, ako v živote dosiahnuť naplnenie. Ale aby sme mohli napredovať po tejto ceste, musíme rozumieť znameniam. Treba pochopiť, prečo život prebieha tak a nie inak, prečo a aké signály nám posiela duša a čo vlastne hľadá. Aký význam má rodina, telo, nadanie a schopnosti. Čo nám hovoria isté udalosti. Na ceste za naplnením želaní a túžob môžeme pochopiť reč života a rozpoznať poriadok všetkých vecí a vzťahov. Naučíme sa pýtať: Čo nás učia vzťahy? Aký zmysel majú niektoré stretnutia? Čo treba dať do poriadku? Čo treba prežiť? A urobiť?
Čím viac o tom budeme vedieť, tým lepšie sa môžeme rozhodovať. Kniha Ruedigera Schacheho nám pomôže pochopiť plán duše, aby sme mohli viesť naplnený, šťastný a zmysluplný život.

Z nemeckého originálu Der geheime Plan Ihres Lebens (Arkana Verlag, in der Verlagsgruppe Random House GmbH, München, Germany) preložil Branislav Kočan.