Tajomstvo spriaznených duší

Profil knihy je v jiném jazyce

Tajomstvo spriaznených duší

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-551-2143-7

Ikar (2010) 978-80-551-2143-7 216

Premýšľali ste niekedy nad tým, čo znamená nájsť lásku svojho života? Je vaším snom nájsť si partnera, ktorý vás bude ľúbiť, tešiť a obdivovať? Tajomstvo spriaznených duší vám ukáže, ako vziať kontrolu nad romantickým osudom do vlastných rúk a ako pri tom využiť zákon príťažlivosti. Každý si v živote môže nájsť pravú lásku, ak sa na to dôkladne pripraví. Arielle Fordová to vie z vlastnej skúsenosti. Techniky a metódy, ktoré použila v tejto knihe, aj jej pomohli vniesť lásku do svojho života.
Autorka používa niekoľko krokov – napríklad proces nazvaný precítenie –, aby sme každou bunkou svojho tela cítili to, čo chceme zhmotniť. Okrem toho odhaľuje, ako zhmotniť muža alebo ženu svojich snov. Rituály a projekty, ktoré nájdete na nasledujúcich stránkach, vám umožnia pripraviť svoj domov, telo, myseľ a dušu na lásku, po ktorej túži vaše srdce.