Diablo - v ohrožení

Nezjištěno / Jiné - 2006
ISBN: 8274285948

Nezjištěno / Jiné (2006) 8274285948 152

Nakladatelství: Ponyclub
Když šla Riki o Štědrém večeru spát, tušila, že nebude moci usnout. Stále nemohla uvěřit tomu, co se stalo. Diablo je teď její! A za to děkuje jen a jen Jackovi. Riki mu za to bude navždy vděčná.

Jack totiž dokázal přesvědčit Rikiina otce, že za její špatné známky ve škole nemohou její návštěvy u koní. A tak se stal opak toho, co Riki původně očekávala. Místo zákazu chození do stáje, dostala Diabla – nejkrásnějšího koně na světě!

Někdo jí však radost nepřál – zanedlouho Riki zjistila, že se ve stáji dějí podivné a nehezké věci. Navíc se zdálo, že jsou namířeny proti Diablovi! Riki vůbec nebyla připravená na to, že její štěstí vyvolá u jiných lidí závist. A závist se může snadno změnit v nenávist… (Založil/a: *MishA*)

Shax
  28. 10. 2011, 23:14
Vidím toho koňáka, jak se plíží k mé knihovně..Rukou zašátrá ve svém kabátě...a podstrčí mi tenhle titul do knihovny! Jiné vysvětlení nevidím.