Exmanželka

Originální název: The Ex

Domino - 2007
ISBN: 978-80-7303-373-6

Domino (2007) 978-80-7303-373-6 264

David a Molly Jonesovi vedou báječný život: bydlí v krásném bytě na Manhattanu, slaví úspěchy v práci, vychovávají tříletého syna. Jenomže pak v jejich domě přibude nová nájemnice. Jmenuje se Deidra Chandlerová a muži z ní padají na kolena. Ona však má zájem jen o jednoho - o svého bývalého manžela Davida Jonese. Ostatně kvůli němu utekla z psychiatrické léčebny. Ten zavražděný hlídač byl jen drobnou komplikací jejího dokonalého plánu... Pozvolna se jí daří vlákat Davida do nastražené pasti. Vždyť přece neexistuje muž, který dokáže odolat nabídce nevázaného sexu. Sotva si ale Deidra začne myslet, že David už zase patří jenom jí - a tentokrát už navždy -, vstoupí na scénu Molly Jonesová, odhodlaná udělat cokoliv, aby zachránila svou rodinu, zdravý rozum... a nakonec i vlastní život. (Založil/a: malc8k)

mispulka s.
  24. 2. 2014, 14:42
Moje první kniha od tohoto autora !!moc se mi líbila a určitě nebude poslední.Autor pise zajimave co kniha jiny styl psaní