Drsná neha

Profil knihy je v jiném jazyce

Drsná neha

Mám talent - 2011
ISBN: 978-80-551-2393-6

Mám talent (2011) 978-80-551-2393-6 208

Nina, manželka úspešného podnikateľa, žije ako v rozprávke. Aspoň jej matka je o tom presvedčená a tvrdo odmieta nakuknúť za dvierka pomyselnej zlatej klietky. Všetko má však svoj koniec a aj do Nininho života kruto zasiahne osud.
V jeden deň ju pri návrate domov čaká polícia so smutnou správou – jej manžel Henrich je mŕtvy. Nine táto zvesť úplne zmení život, ale zasiahne aj do života Violy, jeho exmanželky, a do života dospelej dcéry Petry.

O pohnútkach, ktoré viedli k napísaniu románu, sa autorka vyjadrila: „Román Drsná neha vznikol v čase, keď som zo seba potrebovala vydať všetky emócie, sklamania, ale aj radosti, lebo tak ako sa niekto upokojí pri športe, ja sa viem duševne utíšiť pri písaní.“

ashleynka
  10. 11. 2016, 16:20
V poslednej dobe som si celkom obľúbila tieto "mini" knižky zo série Mamtalent.sk. Mňa táto kniha nesklamala, čítala sa mi dobre, ľahko, príbeh, ktorý by kľudne mohol byť inšpirovaný aj samotným životom, dávam 4 hviezdičky :) Pre mňa fajn čítanie.