Len smrť nás rozdelí

Profil knihy je v jiném jazyce

Len smrť nás rozdelí

Nezjištěno / Jiné - 2010
ISBN: 978-80-970579-0-9

Nezjištěno / Jiné (2010) 978-80-970579-0-9 180

Predstava, že by títo dvaja ľudia, z dvoch rôznych svetov mohli kráčať po jednej ceste, bola aj pre nich samých , takmer nepredstaviteľná. Napriek nepochopeniu a nepriazni okolia, rozdielnosti pováh a rebríčku hodnôt, spojí ich puto, ktoré zdanlivo prekonáva všetky prekážky. Až na jednu. Jedinú, na ktorú neboli pripravení.
Tento príbeh vznikal viac ako desať rokov. Odkaz, ktorý v sebe nesie nemá hranice, nemá vyhranenú cieľovú skupinu, ani vekovú kategóriu, pre ktorú je určený. Týka sa nás všetkých, všetci sme v ňom. Lebo každého z nás sa v živote dotýka láska, chvíle radosti a trápenia, príchod človeka na svet a aj veci, na ktoré nechceme myslieť... A práve preto musíme žiť naplno.
Príbeh bol pôvodne písaný ako filmový scenár a verím, že jedného dňa nájde filmové spracovanie. Súčasťou žitia naplno je aj plniť si sny. A toto je jeden z tých mojich.