Ako začať zbierať známky

Profil knihy je v jiném jazyce

Ako začať zbierať známky

Perfekt - 2010
ISBN: 978-80-8046-475-2

Perfekt (2010) 978-80-8046-475-2 56

Knižka o zbieraní známok dokáže svojím obsahom, obrazovým materiálom a hrou pritiahnuť k filatelii všetky deti. Zaujme a inšpiruje aj rodičov a starých rodičov, aby pohľadali svoje zaprášené albumy a vrátili sa tak k činnosti, ktorá hodnotne vypĺňa voľný čas. História známok vo svete i u nás, praktické rady pri zbieraní, pikošky zo sveta filatelie sú oporným bodom pre začínajúcich zberateľov. Tu sa však knižka nekončí. Práve naopak, tu sa začína tá pravá zábava. Kto rád kreslí, môže navrhnúť vlastnú známku, kto rád vystrihuje, môže zostaviť 3D modely auta a budovy, kto rád lúšti, vyplní krížovku, kto sa rád smeje, zabaví sa na dobrých vtipoch a kto sa rád hrá, môže si vyskúšať postreh vo veselých úlohách. Priložené spoločenské hry, pexeso a vystrihovačky zaručujú zábavu pre celú rodinu. A čo je na knihe najatraktívnejšie? O zbieraní známok nielen píše, ale filateliu aj aktívne podporuje – na konci knihy sú albumové listy so známkami, ktoré môžu byť základom začínajúcej zbierky.